בית דפוס

חיפוש - קופסאות ממותגות
ראשי » הזמנות לאירועים

הזמנות לאירועים

הזמנות לאירועים בעיצוב אישי מביאות איתן יוקרה, יחד עם אופי שולחיהן, ועיצוב אישי נחשב כחותמת האישית של המזמין. לכן כאשר הוא משולב יחד עם טכנולוגיה מתקדמת, גרפיקה מקצועית, וחדשנות, אנו זוכים לקבל הזמנה אישית ומעוצבת שמשמשת כהבטחה מפתה לקראת האירוע עצמו. 

כיום קיימות שיטות רבות לעיצוב והדפסת הזמנות לאירועים, הן תלויות בסגנון המבוקש. בסוג הנייר, בעיצוב, בכיתוב וגימור הנייר. ניתן להטביע סמלים ייחודיים וניתן לשלב אלמנטים מיוחדים, קיפולי נייר מעוצבים וכל העולה על הדמיון.

הזמנות לאירועים בעיצוב אישי

כדי להדפיס הזמנה לאירוע בעיצוב אישי רצוי ומומלץ לעבודה עם בית דפוס מקצועי אשר ילווה אתכם החל מהשלב הראשון. יקשיב וייעץ, יתרום מניסיונו, וידע להתאים לו את המוצר בהתאם לאופיו, דרישותיו המיוחדות ותקציבו האישי. כולם כבר הבינו כי אירוע מיוחד מתחיל מההזמנה, שמשמשת כהבטחה להמשך שיבוא. ולכן הזמנה לאירוע מושקעת, איכותית ועשירה תעורר תמיד סימפטיה והתרגשות אצל המוזמנים שיפתחו אותה. ותשאיר חותם בזיכרון, גם כשהאירוע עצמו יסתיים.

להתחיל את האירוע ברגל ימין

בדפוס עמל יש את הניסיון והמוניטין עוד מלפני קום המדינה. אנו שימחנו וריגשנו, חתנים וכלות, חברות גדולות וארגונים קטנים באמצעות עיצוב והדפסת הזמנות לאירועים בעיצוב אישי, אשר השאירו חותמם והביאו אלינו עוד ועוד לקוחות מרוצים. יש לנו את הידע והטכנולוגיה המתקדמת ביותר. את הנייר האיכותי, המעצבים המקצועיים והיחס האישי לכל לקוח. בואו אלינו ותזכו גם אתם, להנות מיחס אישי וחם וממחירים הוגנים. ניתן להגיע אלינו גם מבלי לקום מהכיסא, כי אצלנו תוכלו בצורה קלה ופשוטה להזמין, להתייעץ ולזכות בשירות אישי ומיוחד - גם דרך אתר האינטרנט המתקדם שלנו. בואו אלינו ותתחילו את האירוע שלכם ברגל ימין.


האירוע המיוחל מתקרב וזה הזמן להזמין את האורחים לשמוח אתכם. כאשר עורכים אירוע כלשהו, אחד מהדברים החשובים שיש לבחור הוא ההזמנות לאירוע. בין אם מדובר בהזמנות לחתונה, הזמנות לברית/בריתה, הזמנות לבר/בת מצווה או כל סוג של אירוע משפחתי או מסיבה, ההזמנות הן הרושם הראשון שמקבלים האורחים שלכם מהאירוע. לכן חשוב מאוד להשקיע מחשבה בעיצוב ההזמנה, החל מבחירת הנייר שעליו יודפסו ההזמנות, הגופן שבו תשתמשו והאלמנטים הגרפיים.

למידע אודות עיצוב והדפסת הזמנות לאירועים צרו קשר עם בית דפוס עמל.