בית דפוס

חיפוש - קופסאות ממותגות

אפשרויות מוצר
מוצר/כמות:

צדדי הדפסה: *  
סוגי נייר: *  
למינציה:  
פינות עגולות:  
טעינת קבצים
  • כפתור העלאת קובץ עיצוב - בית דפוס בפתח תקווה
סיכום עסקה
סה"כ להזמנה זו: ₪ 
הערות:
המחירים אינם כוללים מע"מ
  • כפתור הוסף לעגלה - בית דפוס בפתח תקווה


תמונה ללא תיאורגדלי נייר

אנו מדפסים במגוון גדלים בהתאם למקובל בשוק: 5*9 ס"מ, 5*5 ס"מ
אך ניתן לבקש במגוון גדלים נוספים בהתאם לדרישות הלקוח


תמונה ללא תיאור


הדפסה חד/דו-צדדי

לבחירתך, ניתן להדפיס את ההזמנות בצד אחד או משני הצדדים, חלק ניכר מהגרפיקות הקיימות באתר, מאפשרות בחירה זו, כאשר להדפסה דו-צדדית יתרונות רבים ובעיקרלבחירתך, ניתן להדפיס את כרטיסי הביקור בצד אחד או משני הצדדים, חלק ניכר מהגרפיקות הקיימות באתר, מאפשרות בחירה זו, כאשר להדפסה דו-צדדית יתרונות רבים ובעיקר ניראות טובה יותר וחוויה מושלמת כאשר הדפסה איננה מותירה צד "מיותם"


תמונה ללא תיאור

פינות עגולות

באפשרותנו לקטום פינה אחת / חלק / כלל הפינות בהתאם לעיצוב הנדרש עבורך, המראה המתקבל מאפשר תחושה של עיצוב שונה מיתר כרטיסי הביקור הקיימים


תמונה ללא תיאור

למינציה

ניתן לצפות את כרטיסי הביקור, בלמינציה חד/דו צדדי, בגווני מט או מבריק, באמצעות הציפוי מתקבלים מספר יתרונות: החל מחוזק נוסף ומשמעותי לדף הנייר, הציפוי מאפשר שמירה טובה יותר על המוצר המודפס וכן עומק צבעים גדול יותר

תמונה ללא תיאור

הטבעות / הבלטות בחום

באפשרותנו להוסיף הטבעות ו/או הבלטות בחום, אשר מעניקות למוצר מימד אומנותי ואיכותי גבוה יותר, הטבעות והבלטות מבוצעות באמצעות "צ`ינג"(תבנית מתכת) יעודי המוטבעת על גבי הנייר בחום עם/בלי רדיד אלומיניום אשר מקנה גוון נוסף ומראה יוקרתי

תמונה ללא תיאור

לכה סלקטיבית

בבאפשרותנו לבצע לכה סלקטיבית, הדפסת שכבת לכה שקופה אשר מכסה אזורים יחודיים בגרפיקה, כך מתקבל הדגשת האלמנט הנדרש ותחושת תלת-מימד של הדפסהנייר כרומו


נייר כרומו מהווה נייר הבסיס למרבית מוצרי הדפוס אשר נדרש עבורם מראה ותחושה איכותיים, לרוב על גבי נייר זה מדפיסים מגוון רחב של מוצרים: קטלוגים, כרטיסי ביקור, פליירים, וכמובן גם הזמנות לאירועים נייר כרומו כפי ששמו בלועזית "נייר מצופה" – paper coated ,הינו נייר לבן וחלק עם ציפוי מט/מבריק, אשר הציפוי מבליט את צבעי ההזמנה ומעניק להם חדות גבוהה.

לבחירתך - נייר כרומו מט 350/300 גרם


תמונה ללא תיאור

נייר ביאנקו


נייר ביאנקו, היינו נייר מלוטש ברמה גבוהה ממשפחת הכרומו, הנייר ברמת צפיפות ומרקם חלק אשר מקנים לא יכולת גבוהה להדפסת שטח, תמונות ועוד, נייר זה מתאים במיוחד לכרטיסי ביקור, הזמנות לאירועים וגלויות אשר ברצוננו להעניק לתמונה / המידע המודפס איכות הקרובה ביותר לפוטו.

לבחירתך – נייר ביאנקו לבן / קרם במשקל 300 גרם


תמונה ללא תיאור

נייר בד


נייר בד מעניק תחושת ייחוד באמצעות הטקסטורה שלו אשר מדמה סיבי בד. נייר זה מתאים במיוחד לכרטיסי ביקור, הזמנות לאירועים וגלויות אשר ברצוננו להעניק תחושה איכותית למוצר, נייר זה פחות מתאים ל"צביעת שטח מלא" לדוגמא תמונות וכו`.

לבחירתך – נייר בד לבן במשקל 300 גרם (וגם 90 גרם עבור נייר פנימי)


תמונה ללא תיאור

נייר דורינה


נייר דורינה, היינו נייר בעל מרקם וחספוס עדין מאוד, אשר מעניק תחושה בתצורה הטבעית של הנייר. גם נייר זה מתאים במיוחד לכרטיסי ביקור, הזמנות לאירועים וגלויות אשר ברצוננו להעניק תחושה איכותית למוצר, נייר זה פחות מתאים ל"צביעת שטח מלא" לדוגמא תמונות וכו`.

לבחירתך – נייר דורינה בגווני לבן / קרם במשקל 300 גרם (וגם 90 גרם עבור נייר פנימי)

תמונה ללא תיאור

נייר פנינה


נייר פנינה (נייר משי / נייר מג`סטיק), היינו נייר בעל חספוס עדין, ומראה בעל "נצנוץ", נייר פנינה מתאים במיוחד לכרטיסי ביקור, הזמנות לאירועים וגלויות אשר ברצוננו להעניק תחושה עשירה, בולטות ואיכות גבוהה למוצר, לעיתים בגרפיקה נכונה הנייר מעניק תחושה של השבחת נייר שבוצע עליו.

לבחירתך – נייר פנינה בגווני לבן / קרם / כסף / זהב במשקל 300 גרם 


תמונה ללא תיאור

נייר ממוחזר - קרפט


נייר קרפט (נייר טבעי), היינו נייר ממוחזר בעל מרקם חספוס עדין ומראה גולמי - טבעי, נייר זה מתאים למוצרי דפוס רבים אשר ברצוננו לאפשר חווית מוצר גולמי – טבעי / רטרו.

לבחירתך – נייר קרפט בגווני טבעי במשקל 350/300 גרם 


תמונה ללא תיאור

מגוון נייר ממוחזרים ונוספים


ברשותנו מגוון רחב של ניירות ממוחזרים וניירות נוספים, אשר ניתן להתאים עבורך, אך הדרך הנכונה ביותר היא כמובן ההתרשמות והתחושה, לכן מזמינים אותך לבוא ולבקר בסטודיו שלנו, שם נתאים יחדיו את הנייר לחוויה הנדרשת
אזור הבליד (Bleed) –

מהווה המרחק בין קו צלבי החיתוך (crop marks) לבין קו הגלישה, חשוב בלשמור עליו על מנת למנוע נימות לבנות לאחר החיתוך, יש לוודא מרחק של 5 מ"מ

קו החיתוך –

מהווה הקו שבו יבוצע החיתוך, יתכנו סטיות של 1-2 מ"מ בהתאם אזור מוגן – מהווה האזור החשוב להדפסה וכל כן יש לשמור על אלמנטים, תמונות ומלל אשר יהיו בתחומו בלבד שבאזור זה ישמר לאחר ביצוע החיתוך, לכן רצוי לשמור על 5 מ"מ מקו זה


תמונה ללא תיאור


קבצי jpg יש לשמור באיכות מירבית Maximum Quality

תמונה ללא תיאור


קבצי pdf יש לשמור וקטורי ובאיכות מיירבית
High Quality

תמונה ללא תיאור


אין צורך לסמן סמני חיתוך, יש לשמור את הקובץ בגודלו הסופי

תמונה ללא תיאור


יש לשמור את התמונות ברזולוציה של 300dpi ובגווני cmyk לשמירה על איכות וגוונים נכונה ו-Gray עבור שחור/לבן
עיצוב כרטיסי ביקור

לעיצוב כרטיסי ביקור יש השפעה מכריעה באיך שאנו נראה לצד השני, האם אנו נראה מקצועיים ורציניים או נראה חובבנים וחדשים בתחומנו. עיצוב כרטיסי ביקור צריך להתבצע על ידי מעצבת גרפית מקצועית, שיודעת לנקז הכל לכרטיס אחר קטן שיוצג בפני אנשים.
עולם השיווק הוא עולם בלתי נגמר וכזה שמתחדש ברעיונותיו כל הזמן. בעיקר בעידן הדיגיטלי בו דרכי השיווק רבות ופשוטות יותר. כל בעל עסק מנסה לעשות את הטוב ביותר לקבלת חשיםה מקסימלית.
בדיוק בשביל זה צריך כרטיסי ביקור כדי שידעו מי אנחנו. אחת הטעויות שרבים עושים בכל הקשור להדפסת כרטיסי ביקור היא הדפסה חד צדדית ובעברית בלבד. גם אם הלקוחות שלכם כולם מישראל, אם אתם כבר עושים כרטיסי ביקור עדיף לכם לכוון על מספר השפות הרלבנטיות לשוק בו אתם פועלים. אך כמה שהאינטרנט ושאר המדיה שולטים בשוק הפרסום. לשיחה בארבע עיניים ולמגע האנושי אין תחליף. מה שאומר שאם אנו עושים נטוורקינג או במילים אחרות נפגשים עם אנשים בענייני עסקים, זו תהיה דרך השיווק הטובה ביותר בשבילנו אם נעשה את זה נכון. בעולם הדיגיטלי והנגיש כל כך לכל מקום ומכל מקום בעולם תופתעו לפעמים לגלות שאתם יכולים לעשות עסקים גם עם אנשים מעבר לים. ואם אתם פוגשים אחד כזה שהגיע לביקור פה, למה שלא תשאירו לו כרטיס ביקור שהוא יוכל להבין?תמונה ללא תיאור


עיצוב כרטיסי ביקור – מדוע ולמה?

רבים שואלים את עצמם מדוע להם ליצור כרטיס ביקור. קיימים עסקים רבים שמתקיימים אך ורק באינטרנט, עסקים אחרים להם לקוחות קיימים רבים ואין להם צורך בפרסום מהסוג הזה וכמובן לא מעט מאמינים כי לכרטיסי ביקור אין השפעה משמעותית מספיק. במיוחד למען הסר ספק אנו מציעים את מומחיותו בביצוע עיצוב והדפסת כרטיסי ביקור.

כאשר כרטיס ביקור מעוצב כראוי ועושה חסד לבעל העסק ולמטרת העסק, ההשפעה שלו היא עצומה. כרטיס ביקור מוצלח ימשוך את הלקוח הסקרן, עיצוב מוצלח של כרטיס ביקור יגרום ללקוחות שלכם להחזיק אותם בכיס גם אם הם לא בטוחים שישתמשו בשירותיכם, עיצוב מוצלח של כרטיס ביקור יאפשר להגדלת זרם הלקוחות ועוד.

מעבר לכך, כרטיס ביקור הוא תעודת הזהות של בעל העסק – ככל שהכרטיס יהיה מוצלח, מסקרן, מושך ומעניין יותר, כך ייתכן כי המפגש הראשון של הלקוח עם שם החברה יהיה חיובי.תמונה ללא תיאור

איך אני יוצר כרטיס ביקור מוצלח לעסק שלי?


ברגע שברור לך כי הגיע הזמן ליצור כרטיס ביקור לעסק שלך, התהליך הוא פשוט מאוד. אצלנו בבית דפוס עמל אנו מציעים שימוש בתוכנה פשוטה עיצוב כרטיסי ביקור.

עיצוב כרטיסי ביקור הוא מגוון במיוחד, לכן אנו מעוניינים להעניק לך את האפשרות ליצור דוגמא המתאימה לטעמך האישי ולחזון של בית העסק.

בין היתר, חשוב לבחור האם כרטיס הביקור יהיה מגנטי או לא, על איזה נייר יודפס וכמובן את כמות הכרטיסים בהדפסה והאם היא דו צדדית או לא. בדרך כלל כרטיס ביקור מודפס על נייר קשיח.תמונה ללא תיאור

עיצוב כרטיס ביקור – בשביל שירצו את השירות שלכם!


נטוורקינג הוא דרך שיווק ישנה - חדשה, דרך בה אנשי עסקים שונים ונותני שירות מתחומים שונים נפגשים בשביל להפגיש את עיסקם לאחרים, ודרך אגב גם יוצרים קשרים עסקיים. בעולם דיגיטלי נדמה שרק האינטרנט הוא דרך לחבר בין שני אנשים, אך גם עם הקידמה לעולם לא יהיה תחליף למגע אנושי, מילה חמה, חיוך ושיחה נעימה.

בסופו של דבר מפגש כזה נגמר בהחלפת כרטיסי ביקור, וכשמישהו צריך שירות כזה או אחר הוא יוצר קשר לפי הפרטים שבכרטיס. ולכן, לעיצוב כרטיס ביקור יש חשיבות עליונה, והיא זו שתכריע האם יהיה טלפון או שלא.

למה העיצוב כל כך חשוב?


עיצוב כרטיס בעיקרו הינו בעל חשיבות גבוהה בכל מה שקשור לשיווק עצמי. מחקרים רבים כבר נעשו על הקשר בין מה שאנו נחשפים אליו והפעולות אותם אנו מבצעים בעקבות החשיפה, מה שאומר שאם אנו נחשפים לחומר פרסומי ש"תופס את העין" לעומת כזה שלא, ברור לאן נפנה… עיצוב כרטיס ביקור הוא זה שיכריע האם האדם שמחפש את השירות שלנו יפנה אלינו או שלא, ומה שיכריע הוא עיצוב מקצועי ומותאם למקצוע שלנו, מראה מושך, קופירייטינג מעולה ומוכר ואלמנטים נוספים בכרטיס שיש להם חשיבות עליונה בעניין זה. בדפוס עמל תוכלו לעצב כרטיס ביקור ברמה גבוהה, כמו גם הדפסה שלהם באיכות טובה.

הדפוס קיים שנים רבות ומתהדר בטכנולוגיה מתקדמת שמשתנה עם דרישות השוק, והצוות המקצועי יסייע לכם בכל הדרוש לכם. פנו עכשיו וקבלו את כל המידע הדרוש לכם ברמה הגבוהה ביותר.

עיצוב כרטיסי ביקור – מה חשוב לדעת!


כרטיסי ביקור הם אלו שמעידים על מי אנחנו ומה אנו עושים, והם אלו אשר יצרו את הרושם הראשוני לגבינו. אומנם היום רוב השיווק מתנקז בעיקר ברשת האינטרנט ובמדיות נוספות אך אין תחליף לדבר האמיתי והוא שיחה בין שני אנשים, היכרות מעמיקה ויצירת קשרים.
תיאור השירות


לא מעט אנשים טועים בכל הקשור לעיצוב כרטיסי ביקור, ומנסים בכרטיס אחד קטן להכניס לא מעט מידע מה שיכול ליצור בלבול אצל הקורא אותם. אך הרעיון בעיצוב כרטיסי ביקור הוא העברת מסר מדויקת, מסר המתאר את עיקר השירות המוצע על ידינו. ולכן, אם יש לנו סלוגן קצר או כל רעיון אחר שיכול לבטא את מה שאנו עושים בכמה מילים מה טוב…
פרטים חשובים


עיצוב כרטיסי ביקור הוא משהו שעושים פעם אחת, ולאחר ההדפסה עצמה אי אפשר כבר לחזור אחורה אלא יהיה צורך לעשות הדפסה חוזרת. ולכן, כחלק מעיצוב הכרטיס אתם חייבים להכניס את כל הפרטים הרלוונטיים ליצירת קשר, מה שאומר שם, טלפון, טלפון נייד, אימייל, אתר אינטרנט, דף פייסבוק וכדומה. הפרטים הללו צריכים להיות כחלק מהעיצוב הכולל, מה שאומר אותו הפונט ואותה השפה העיצובית בכל הכרטיס.בדפוס עמל


אם אתם צריכים עיצוב כרטיסי ביקור כמו גם הדפסה שלהם, דפוס עמל הוא בדיוק מה שאתם צריכים. בדפוס תקבלו שירותי עיצוב בכדי שהכרטיס שלכם ייצג אתכם בדרך הטובה ביותר, וכמובן הדפסה איכותית בכדי שהכרטיס יעשה את העבודה.

כרטיס ביקור עובר מטבע הדברים מיד ליד ומכיס לכיס, ואתם חייבים שהוא יהיה איכותי בכדי שהוא יעשה את העבודה ברגע שמישהו יצטרך אתכם וינסה ליצור עמכם קשר.

פנו אלינו עכשיו וקבלו את כל המידע הדרוש לכם, בדרך לכרטיס מעוצב, יפה, וכזה שימכור בשבילכם. דפוס עמל הינו בית דפוס קיים עוד לפני קום המדינה ובכל זאת הצליח לאורך השנים להתפתח במהירות ולהמשיך להעניק ללקוחותיה אפשרויות דפוס חדשניות, מקוריות ומצוינות בהתאם לצורכי השוק. אנו עושים שימוש במיטב החומרים והמכשור המתקדם ביותר בתחום הדפוס. טכנולוגיות הדפוס שאנו מציעים הן רבות ומגוונות.