בית דפוס

חיפוש - קופסאות ממותגות
ראשי » מיזכרים / פתקיות / דפי ממו

מיזכרים / פתקיות / דפי ממו


אפשרויות מוצר
מוצר/כמות:

גווני הדפסה: *  
אפשרויות נייר:  
סיכום עסקה
שם: *
שם משפחה: *
טלפון/סלולרי:
אי מייל: *
הערות:
המחירים אינם כוללים מע"מ
  • כפתור הוסף לעגלה - בית דפוס בפתח תקווה


אזור הבליד (Bleed) –

מהווה המרחק בין קו צלבי החיתוך (crop marks) לבין קו הגלישה, חשוב בלשמור עליו על מנת למנוע נימות לבנות לאחר החיתוך, יש לוודא מרחק של 5 מ"מ

קו החיתוך –

מהווה הקו שבו יבוצע החיתוך, יתכנו סטיות של 1-2 מ"מ בהתאם אזור מוגן – מהווה האזור החשוב להדפסה וכל כן יש לשמור על אלמנטים, תמונות ומלל אשר יהיו בתחומו בלבד שבאזור זה ישמר לאחר ביצוע החיתוך, לכן רצוי לשמור על 5 מ"מ מקו זה


תמונה ללא תיאור


קבצי jpg יש לשמור באיכות מירבית Maximum Quality

תמונה ללא תיאור


קבצי pdf יש לשמור וקטורי ובאיכות מיירבית
High Quality

תמונה ללא תיאור


אין צורך לסמן סמני חיתוך, יש לשמור את הקובץ בגודלו הסופי

תמונה ללא תיאור


יש לשמור את התמונות ברזולוציה של 300dpi ובגווני cmyk לשמירה על איכות וגוונים נכונה ו-Gray עבור שחור/לבן
מזכריםבבית דפוס עמל תוכלו למצוא את כל מוצרי הדפוס האיכותיים ביותר, במגוון של עיצובים המותאמים באופן ייעודי לכל צורך או דרישה באיכות הדפסה דיגיטלית מדהימה, הדפסת בלט המאפשר לשלב גם הטבעות והבלטות ועוד. בין המוצרים המובילים שלנו תוכלו למצוא כמובן מזכרים הן עבור צרכים פנים ארגוניים או פנים משרדיים והן כמוצר פרסום נהדר שאותו ניתן לחלק ללקוחות, כמובן שלא לפני שהוספתם עליו סלוגן ופרטים ליצירת קשר.בואו והזמינו עוד היום מזכרים מעוצבים אשר ישמשו אתכם או את לקוחותיכם, במידה שתבחרו לחלק אותם כמוצר למטרת פרסום וקידום מכירות, ככלי תזכורות משרדי יעיל במיוחד המשמש לניהול הודעות קצרות שחשוב לזכור. במידה שהמזכרים הם עבורכם, לשימוש פנים ארגוני, האופציה של יצירת שדות מובנים במזכר בהחלט יכולה להיות יעילה מאוד. הן מבחינת הנוחות של כותב המזכר והן מבחינת נוחותו של מקבל המזכר והיכולת להבין בקלות ובמהירות את המזכר שהועבר אליו.תמונה ללא תיאור

מזכרים לכל מטרה


במזכרים ניתן להשתמש למגוון מטרות הכוללות אפילו לכתיבת רשימת קניות לבית או למשרד. עבור שימוש משרדי ניתן ליצור שדות מובנים המתאימים למטרות ולדרישות שלכם. כמו כן ניתן להזמין מזכרים בשילוב לוגו החברה ופרטים ליצירת קשר, כך שללקוח המקבל אותם יהיה קל, פשוט וזמין ליצור אתכם קשר בכל זמן נתון.

הזמנת מזכרים מבלי לזוז מהמחשב


שימו לב: ניתן לבצע הזמנה אונליין בצורה קלה ופשוטה של מזכרים בכל עיצוב שתחפצו בו. כמובן שתוכלו להוסיף על גבי המזכרים כל טקסט, סלוגן, כתובת דואר אלקטרוני או מספר טלפון. ניתן להזמין את מוצר הדפוס שלנו עם משלוח עד בית הלקוח. פשוט כי אנחנו רוצים לעשות לכם חיים פשוטים. את המזכרים תוכלו לעצב בעצמכם או להיעזר בצוות הגרפי המקצועי שלנו. ניתן לעצב את פנקס המזכרים בצבע יחיד, בשני צבעים או במה שנקרא בעגה המקצועית "פרוצס", דהיינו בצבע מלא. כמו כן ניתן להפיק את הפנקס בכמה וכמה גדלים, בהתאם לצורך ולאופי השימוש בו. אם אינכם בטוחים לגבי העיצוב, הצבעים או הגודל, מחלקת הגרפיקה שלנו תשמח לעמוד לשירותכם, לענות על כל שאלה ולייעץ לכם.
דפוס עמל מעצב לך מזכרים


צוות בית הדפוס כולל צוות מנצח של אנשי המקצוע המובילים בתחומם. במידה שהמזכרים מיועדים למטרות שיווקיות , צוות בית הדפוס יעמוד לשירותכם כבר מהשלב הראשוני של הרעיון השיווקי שאותו תרצו להביע במזכר, בהתאמת הצבעים ובחיבור מכלול הגורמים שיהפכו את המזכר שלכם למוצר קידום מכירות מדהים ויעיל שבזכותו הלקוחות לעולם לא יוכלו לשכוח אתכם. אנחנו לא מדפיסים אנחנו מפיקים דפוס, וזהו בדיוק ההבדל, הלא כל כך קטן, שבזכותו תזכו למוצר שהופק בתהליך מקצועי ועל פי רף הדרישות הגבוה ביותר, כבר מהצעד הראשון. פנו כבר עכשיו אלינו ותוכלו לחוות תהליך מקצועי ותוצאה מרשימה ברמה הגבוהה ביותר עבור כלל צרכי הדפוס שלכם.


פתקיותבית דפוס עמל שמח וגאה לעמוד לרשותכם כבר משנת 1944, עוד לפני הקמת המדינה, במגוון של פתרונות דפוס איכותיים ומקצועיים לכל מטרה. הייחוד העיקרי של בית הדפוס הוא כי אנו יודעים לתת מענה מקצועי בכל שלבי הפקת מוצרי הדפוס. משלב פיתוח הרעיון, הקריאייטיב, בשלב העיצוב הגרפי הכולל התאמת צבעים ופונטיים ולבסוף בהפקת דפוס מקצועי ואיכותי עבור שלטי פרסומת, פליירים, כרטיסי ביקור, פנקסי מזכרים ועוד. בזכות הוותק הרב והניסיון רב השנים שאותו צברנו במהלך השנים נוכל, במאמץ משותף, להפיק עבורכם כל מוצר דפוס, לכל מטרה, בהתאמה אישית עבורכם וברמה הגבוהה ביותר. נשמח לעמוד לשירותכםתמונה ללא תיאור

למה מיועדות פתקיות 


בפתקיות ניתן להשתמש למגוון נרחב של מטרות. המטרה הראשונה שאותה נרצה לציין בפניכם היא סידור המסמכים. אתם וודאי מכירים את המצב בו הנכם נדרשים למצוא מסמך כלשהו או עמודים מסויימים בתוך ערימת מסמכים עבותה. ובכן באמצעות כמה פתקיות דביקות, חייכם הולכים להפוך לקלים הרבה יותר. הפתקית מסייעת בסימון אזורים חשובים במסמכים שלכם ובעזרת בחירת צבע של פתקיות – אם אתם עובדים עם מספר לקוחות אתם יכולים להגדיר צבע לכל לקוח שלכם וליצור ארגון נוח ויעיל וגישה מהירה לכל מסמך שתרצו למצוא.

פתקיות – והמשרד שלכם מסודר


באמצעות הדפסת פתקיות תוכלו לבצע ניהול רעיונות ומשימות באופן היעיל והמסודר ביותר. ניתן להשתמש בפתקיות גם לצרכים שיווקיים שונים. על כן גם ניתן להזמין פתקיות עם לוגו של החברה. כמה שהרעיון העומד מאחורי הפתקיות נשמע פשוט ובסיסי, הן יכולות לסייע לכל משרד או עסק לייצר תהליך עבודה מסודר הרבה יותר ובתוך כך לייעל את העבודה של צוות העובדים כולו. נכון, היום חלק גדול מהמסמכים מעודכן ומגובה באופן ממוחשב, יחד עם זאת ישנם מסמכים וטפסים רבים אשר נכתבים על גבי נייר ולא ברק בדואר האלקטרוני ועל שום כך נדרשים לטיפול באופן ידני. אם יש לכם מסמך או שניים, כמובן שאיו כל בעיה להתמצא בהם. יחד עם זאת, במקרים שבהם ערמת הניירת מתחילה להצטבר, זה השלב שבו מגיע רגע האמת שעלול לגרור מצב ביש ולא מעט בלגאן.
סימון מקומות ישיבה באמצעות פתקיות


אתם מפיקים אירוע גדול ומרובה מוזמנים, בין אם מדובר בעובדי החברה, בלקוחות או בשילוב של שניהם גם יחד באולם או באודיטוריום. בבית הדפוס עמל אפשר להזמין פתקיות עם סימון שורות או מקומות ישיבה בצבעים שונים או עם סוגי כיתוב שונים המפרטים בדיוק למי מיועד מקום הישיבה ובכך להפוך את תהליך הושבת המוזמנים למהיר וקל עבורכם, מארגני האירוע וברור במיוחד למוזמנים שיוכלו למצוא, חיש מהר, את המקום שבו הם מיועדים לשבת, מבלי להתבלבל ומבלי להתרוצץ כחסרי אונים מצד לצד בחיפוש אחר מקום ישיבה. ניתן לעשות הזמנה דרך אתר האונליין שלנו עבור מגוון סוגי פתקיות. במידה שתרצו עזרה, או שישנה שאלה בלתי פתורה שברצונכם להעלות בפנינו, אתם יותר ממוזמנים ליצור עמנו קשר בהקדם ונשמח לעמוד לשירותכם.


דפי ממובית דפוס עמל הינו אחד מבתי הדפוס הוותיקים ביותר בישראל וברשותו כשבעים שנות ניסיון בפתרונות הכוללים הפקת כל סוגי המדיה המודפסת, העיצוב וההדפסה. אנו מבצעים את כל סוגי עבודות הדפוס למטרות עסקיות, משרדיות ופרסומיות אשר כוללות, בין השאר גם פולדרים, הזמנות, מגנטים, כרטיסי ביקור וכמובן דפי ממו.
בבית הדפוס תוכלו למצוא מגוון רחב ומבחר סוגים של דפי ממו. ביניהם תוכלו כמובן למצוא דפי ממו מעוצבים וכן דפי ממו דביקים שאותם ניתן להדביק על גבי מסך המחשב, להצמיד לשולחן עבודה ואפילו על המקרר בבית או במשרד. דף הממו מאפשר הדבקה זמנית ואינו משאיר סימני דבק. על כן הוא נחשב לפתרון יעיל לניהול משימות דחופות וכן למתן תזכורת מתמדת אשר תמיד נמצאת מול העיניים ומקשה מאוד לשכוח את אותה משימה אשר נרשמה על גבי הדף.תמונה ללא תיאור

דפי ממו במגוון עיצובים וצבעים


את דפי הממו ניתן לעצב כיד הדמיון הטובה עליכם. ניתן לעצב אותם בצבע יחיד או בכמה צבעים. כמובן שאחד היתרונות הבולטים ביותר של אותם דפים דביקים הוא כי ניתן להוסיף עליהם את לוגו העסק או החברה וכן את פרטי יצירת הקשר החשובים שיבטיחו כי המותג שלכם ימצא תמיד אל מול עיניו של הלקוח שלכם. הרי בסופו של דבר דפי ממו נחשבים לחלק בלתי נפרד מציוד משרדי של כל חברה בכל מקרה. אם כך, למה שלא תבטיחו כי מוצר קידום המכירות שאותו אתם מחלקים ללקוחות ישמש אותם באמת ולא ימצא את עצמו תחוב באיזו מגירה נידחת כמו הרבה מתנות פרסומיות אחרות שאותן קיבל אך אין לו שום שימוש בהן כמו עטים ממותגים, כובעים שונים ומשונים ועוד.

דפי ממו בקלות ובמהירות – עשה זאת בעצמך


את דפי הממו ניתן להזמין ישירות דרך האתר של דפוס עמל. כמובן שעל גביהן ניתן להוסיף טקסט בכל אופן שתרצו. בין אם מדובר בסלוגן שיווקי מנצח ובין אם תרצו להוסיף את פרטי איש הקשר בחברה שאליו אתם מעוניינים שהלקוח יפנה. אם כן בהחלט ניתן לסכם ולומר כי דפי ממו הם מוצר יעיל למטרות פרסום ושיווק וכן לחיזוק המותג שלכם בעיני כלל הלקוחות שלכם.
רק בבית דפוס עמל – כי הניסיון עושה את ההבדל


את דפי הממו ניתן להזמין ישירות דרך האתר שלכאחד מבתי הדפוס הוותיקים, ובתוך כך גם המנוסים ביותר בישראל, ברשותנו ניסיון רב בהפקת דפי ממו. במידה שאינכם בטוחים בכל מאת האחוזים לגבי העיצוב שבו אתם מעוניינים, מה כדאי בדיוק לרשום על גבי דף הממו או כל שאלה אחרת שעלולה לצוץ בראשכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ לכם, ללא כל התחייבות וללא תשלום לגבי הקונספט השיווקי והעיצובים המומלצים ביותר עבורכם. צרו עמנו קשר עוד היום ותוכלו ליהנות משירות מקצועי ואדיב, זמני אספקה מהירים וכמובן ממחירים נוחים ואטרקטיביים במיוחד. .